درباره سایت

درباره سایت


تاریخچه فروشگاه 

فروشگاه اینترنتی پوشاک آریایی ابتدا در سال 93 در قالب یک فروشگاه اینستاگرامی (turkeymarket) و خرید حضوری در شهر تهران ناحیه تهرانپارس آغاز به کار کرد.
هدف از تاسیس فروشگاه ترکیه مارکت عرضه پوشاک با کیفیت و با قیمت های مناسب بود، به همین دلیل از ابتدا تمرکزش را بر واردات پوشاک خاص در تعداد پایین اما تنوع بالا و قیمت مناسب گذاشت .
 فروشگاهی برای تمام افرادی  که می خواهند لباس هایی ارزشمندتر از قیمتی که برای آن می پردازند داشته باشند.
در ابتدای راه محصولات ما شامل لباس خانگی و بلوز تک بود ولی در طول فعالیت کم کم دامنه محصولات فروشگاه به حوزه های اسپرت، نیمه مجلسی، راحتی ، انواع لگ و شلوار و غیره رسید و سبد کاملی از پوشاک با همان هدف معین شده یعنی لباس هایی ارزشمندتر از قیمت پرداختی را شامل شد.
مراتب رشد و ترقی این فروشگاه به سرعت شروع شد و در طول سه سال، این فروشگاه بدل به برترین عرضه کننده انواع پوشاک مربوط به بانوان گردید و کنار این محصولات به فروش محصولات سایز بزرگ بانوان به صورت تخصصی و پرقدرت پرداخت و هم اکنون در قالب پیج و وب سایت جداگانه در حال فعالیت میباشد. 
Bigsize.ir اینستاگرام 
Www.bigsize-co.ir 
فروشگاه اینترنتی turkeymarket  از حدود سال 93  متمرکز بر شبکه اجتماعی اینستاکرام شکل گرفت، علی رغم فعالیت نامنظم و جدید بودن این فضا به علت محبوبیت بالای فروشگاه ترکیه مارکت میان مخاطبان، در همان سال نخست این فروشگاه صد هزارتایی شدن خود را جشن گرفت.
اما با توجه به توسعه فروش اینترنتی و نیاز به ساختار های مناسب با حجم فروش آنلاین، وبسایت bigsize-co.ir مجموعه با هدف ساده سازی خرید محصولات از سال 94 آغاز به فعالیت کرد.
از ابتدای سال 96 بعلت توقف واردات و بالا رفتن بی رویه پوشاک خارجی بر آن شدیم که جای خالی محصولات خارجی را با محصولات با کیفیت ایرانی پر کنیم لذا تولید محصولات سایز بزرگ  را با عنوان برند کاراگل آغاز کرده و تنوع تولیدات را بالا بردیم.
و همچنین بنا به درخواست بسیاری از عزیزان سایز کوچکتر (۳۸-۴۴) را نیز به تولیدات خود افزودیم. 

امروز ما مفتخریم که با حمایت شما عزیزان تعداد زیادی کارگر ایرانی برای تولید محصولات برند کاراگل مشغول به کار شده و تلاش میکنند محصولات با کیفیت را هر چه سریعتر به دستان شما عزیزان برسانند.

 

مدیریت مجموعه تولیدی کاراگل

فرهاد آریایی